طراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت پیشرفته

Blog Article

ما می‌خواهیم یک صفحه از صفر برای وب‌سایت خود بسازیم،‌به عنوان مثال بیایید یک صفحه “درباره ما” طراحی و توسعه دهیم.

-    در صورتی که تمایل به ارتقای رتبه سایت خود در گوگل و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان وب سایت خود به صورت هدفمند دارید با ما تماس بگیرید.

سپس بر روی “افزودن نوشته” کلیک کنید و در مرحله بعدی باید یک عنوان برای مقاله خود انتخاب کنید؛ به طور مثال ما یک مقاله تست با عنوان “مسیر پیشنهادی من برای رشد کسب‌و‌کار شما” می‌نویسم.

زمانی که شما دیجی کالا را باز می کنید، گوشه سمت راست، یک تب دسته بندی محصولات وجود دارد. برای انتخاب هر محصول، دسته مخصوص آن را انتخاب نموده و محصول را پیدا کنید.

..شما می دهد. شما با دیدن سایت های معروف وردپرسی و ویژگی آنها می توانید با توجه به نیاز فروشگاه خود سایت متناسب را طراحی کنید

این قابلیت وب سایت بسیار پیچیده می باشد و کنترل پانل کاملی می بایست برای آن در بخش مدیریت تعبیه گردد.

اما برنامه‌نویسان مثل قهرمانان وارد میدان شدند. آن‌ها سیستمی را ایجاد کردند که به دیگر افراد این امکان را می‌داد تا بدون حتی یک خط کد، بتوانند اطلاعات و فایل‌ها را از طریق پنل مدیریت وب‌سایت بارگذاری کنند و وب‌سایت خودشان را طراحی و توسعه دهند.

پس از آن، وارد کنترل پنل اصلی مدیریت هاست می‌شوید و در آنجا می‌توانید به بخش‌هایی از سروری که اجاره کردید، دسترسی کامل داشته باشید.

همان‌طور که در تصویر فوق نیز مشاهده می‌کنید، در پیشخوان وردپرس تعدادی باکس از اطلاعات اولیه ساخت سایت وب‌سایت مانند وضعیت سلامت سایت، پیشنویس سریع،‌ در یک نگاه، فعالیت و… وجود دارد که کاربرد زیادی ندارند و می‌توانید بر روی دکمه “تنظیمات صفحه” که در بالای پیشخوان وردپرس قرار دارد، آن‌ها را غیر فعال کنید تا پیشخوان شما خلوت‌تر شود.

اغلب افرادی که در این چند سال گذشته با من (رضا حسینی راد) آشنا هستند و دانشجوی دوره‌های من بوده‌اند، می‌دانند که من تا به امروز به هیچ عنوان رویافروشی نکردم و کاربران و مخاطبان خودم را جوگیر نکرده‌ام؛ چرا که روش و راهکارها برای هر شخص متفاوت است و هر فردی ایده‌های منحصر به فردی را دارد.

در بخش قبل سایت های فروشگاهی با وردپرس را معرفی کردیم و در این بخش دیگر سایت های معروف وردپرسی را آورده ایم.

این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند محصولات مورد نظر خود را به علاقه مندی های خود اضافه نماید تا در صورتی که نیاز بود بتواند سریعا به آنها دسترسی یابد.

” دارد؛ در نتیجه می‌خواهیم تغییر فوق العاده جذابی بر روی وب‌سایت اعمال کنیم تا قدرت وردپرس را با گوشت و استخوان خود درک کنید.✌

 بنابراین ترجیح داده روی تعدادی از دسته های محصولات کار کند و بقیه را ار روش های دیگری مانند همکاری در فروش به دست بیاورد. همین امر کار شما را راحت کرده است.

Report this page